İgdeso.org.tr’nin Açılışı

Değerli Meslektaşlarım

Sizlere daha iyi ve kaliteli hizmet verebilmek ,çıkan yasa ve yönetmelikleri tarafınıza en hızlı biçimde duyurmak, her geçen gün gelişen sektörümüzden haberleri tarafınıza doğru biçimde sunmak adına internet sitemiz (www.igdeso.org.tr) ‘yi aktif hale getirerek siz değerli meslektaşlarımızın hizmetine sunmuş bulunmaktayız.

İnternet sitemizi yapılandırırken ziyaretçilerimizi yormadan istediği bilgiye ulaştırmak en büyük hedefimizdir .Hafta içi mesai saatlerinde online canlı destek alabileceğiniz, çeşitli matbuu formalara ulaşabileceğiniz sitemizde Odamızın verdiği hizmetleri’de takip edebileceksiniz. İnternet sitemizde bulunan Şikayet& Öneri formu’ndan bizlere tüm sıkıntılarınızı ve önerilerinizi iletebilirsiniz.

Değerli meslektaşlarım;

Odamızın kuruluşundan günümüze kadar esnaf olarak yaşadığımız bir çok sıkıntı ile mücaadele ettik ve hala’da devam etmekteyiz. Bizim asli görevimiz hem meslektaşlarımızın mağduriyetine çözüm bulmak ve hem de oda olarak verdiğimiz hizmet içi eğitimlerle siz değerli meslektaşlarımızın en doğru bilgiyi almanızı sağlamaktır..

Bu mücadelemiz esnasında bizlerden desteklerini esirgemeyen ve oda olarak bağlı bulunduğumuz İstanbul Esnaf ve Sanatkarlar Odalar Birliği Başkanı sayın Faik YILMAZ’a, ve Türkiye Esnaf ve Sanatkarlar Konfederasyonu Başkanı sayın Bendevi PALANDÖKEN’e odamız yönetimi ve sizlerin adına teşekkür ederim.

Saygılarımla;

Ayşe AYDIN

                                                                                                                         Başkan

 

Yorum Yok

Yorum Yap

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Lost Password