Sosyal Sorumluluk Ödülü

2016 ULUSLARARASI KURUMSAL SOSYAL SORUMLULUK ÖDÜLÜ

Değerli Meslektaşlarımız;

2016 yılının bitmesine sayılı bir süre kala Odamız kendisini ifade edemeyen Down Sendromlu, Engelli ve yaşlı insanlarımızın kaybolmaları halinde bulunabilmeleri için oluşturulan SEVGİ İZİ Projesine tüm Türkiye’deki Dövmeci Esnafını harekete geçiren ve bu projenin ülke sınırları içerisinde bilinirliliğini artırabilmek için yoğun bir mesai harcayan İGDESO Başkanı Sayın Ayşe AYDIN’a Dünya’nın dört bir yanında 100’den fazla ülkede 5000 civarı şubesi ve 200.000 den fazla üyesi bulunan JCI (Junior Chamber International) ve Social FireFly Mazgazin dergisi işbirliği ile 06.12.2016 tarihinde İstanbul Saint Michel Lisesi toplantı salonunda düzenlenen gecede 2. Uluslararası Kurumsal Sosyal Sorumluluk ödülü layık görülmüştür.

Başkan Ayşe AYDIN ödül töreninde yaptığı konuşmada Sevgi İzi Projesine destek veren tüm Dövmeci Esnafı adına bu ödülü kabul ettiğini belirterek teşekkürlerini sundu. 2017 yılında ve devamında yeni Sosyal Sorumluluk Projelerinin olduğunu ve bunu devam ettirmek için Odamız Yönetim Kurulu ve meslektaşlarımız ile beraber çalışarak Sosyal Sorumluluk için toplumda bir farkındalılık yaratmak bize onur verir dedi.

Odamızın ismini Dünya çapında duyuran ve bizleri gururlandıran İGDESO Başkanı Sayın Ayşe AYDIN’a teşekkürlerimizi sunarız.

İGDESO

Slide
Slide
 

Yorum Yok

Yorum Yap

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Lost Password